Home

Eesti Vabagraafikute Ühendus
Reg. nr. 80091117
Konto: EE452200221012004640

Vabaduse väljak 6
10146 Tallinn
Estonia
Juhatus / Board:
Inga Heamägi  ingaheamagi@gmail.com (juhatuse esinaine / chairman of board)
Britta Benno brittabenno@gmail.com
Loit Jõekalda loit.joekalda@gmail.com
Lembe Ruben lembe.ruben@gmail.com
Mare Vint mare.vint@estnet.ee

Revident / chief auditor:
Maie Helm

Eesti Vabagraafikute Ühendus 2016
kokku 107 liiget, neist 83 on EKL liikmed
Auliikmeid on 20, neist 14 on EKL auliikmed

  1. Ilme Aarmann (1954),diele@dielegalerii.ee
  2. Kadri Alesmaa (1970),kunstkomm@gmail.com
  3. Merilyn Anvelt,anvelt@artun.ee
  4. Anna Maria Arho (1978),anna_arho@hotmail.com
  5. Made Balbat (1960),balbat@gmail.com
  6. Britta Benno (1984),brittabenno@gmail.com
  7. Herald Eelma (1934), EKL auliige,kaisapuustak45@gmail.com
  8. Sirje Eelma (1950), sirje.eelma@gmail.com
  9. Eve Eesmaa, eve.eesmaa@artcol.ee , https://eve.ninata.ga/
  10. Kertu Ehala, kertueh@gmail.com
  11. Tiia Elken (1960),elken@gmail.com
  12. Ines Erlemann (1977),inezines@gmail.com
  13. Jüri Hain (1941), EKL auliige,yksine@mail.ee
  14. Hannah Harkes (1989), hannahharkes@gmail.com
  15. Gudrun Heamägi (1989),gudrunheamagi@gmail.com
  16. Inga Heamägi (1961),ingaheamagi@gmail.com
  17. Maie Helm (1958),helmimaie@gmail.com
  18. Karin Juhkam (1980),k-rin@gmx.com
  19. Loit Jõekalda (1951),joekalda@gmail.com
  20. Virge Jõekalda (1963),virgejoekalda@gmail.com
  21. Külliki Järvila (1954),humalag@gmail.com
  22. Katrin Kaev (1965),katrin@gmail.com
  23. Kalli Kalde (1967),kalde@gmail.com
  24. Anu Kalm (1960),anuanukalm@gmail.com
  25. Uku Kann (1965),ukukann@gmail.com
  26. Kaie Karolin (1959),kaie@karolin.ee
  27. Eve Kask (1958),eve@gmail.com
  28. Tõnis Kenkmaa (1982),t6nken@gmail.com
  29. Kaija Kesa (1978),kesa@gmail.com
  30. Lauri Koppel (1986),laurikoppel@gmail.com
  31. Cornelia Kotto (1965),kotto@gmail.com
  32. Ilmar Kruusamäe (1957),ilmarkruusamae@gmail.com
  33. Kadi Kurema (1963),kadikurema@gmail.com
  34. Aivar Kurvits (1959),aivarkurvits@gmail.com
  35. Toomas Kuusing (1976),pinkseldaja@gmail.com
  36. Tiia Külv (1950),kylv@mail.ee
  37. Tarrvi Laamann (1973),tarrvi@gmail.com
  38. Mari-Liis Laanemaa (1968), liisliis@sotapota.ee
  39. Tõnis Laanemaa (1937), EVGÜ auliige,tonislaanemaaa@gmail.com
  40. Vello Laanemaa (1958),laanemaa@kunstnik.ee
  41. Leonhard Lapin (1947), EKL auliige,lapin@gmail.com
  42. Harri Leppänen (1952),holavileppanen@gmail.com
  43. Mai Levin (1942), EKL auliige,levin@ekm.ee
  44. Silvi Liiva (1941), EKL auliige,silvi_liiva@hotmail.com
  45. Nestor Ljutjuk (1982),ukk@gmail.com
  46. Ove Maidla (1959),ovek99 @gmail.com
  47. Epp Marguste (1961),marguste@hot.ee
  48. Ülle Marks (1963),yllemarks@gmail.com
  49. Raul Meel (1941), EKL auliige,  raul@gmail.com
  50. Aarne Mesikäpp (1939) EVGÜ auliige,mesikapp@artun.ee
  51. Aili Mittal-Jõgiste (1967),mittaljogiste@gmail.com
  52. Helen Tago Mullaste helen.tago@gmail.com
  53. Naima Neidre (1943), EKL auliige,neidre@mail.ee
  54. Mall Nukke (1964), mnukke@gmail.com
  55. Ats Nukki (1988),isaac@gmail.com
  56. Jaanika Okk (1984),okk@gmail.com
  57. Maret Olvet (1930), EVGÜ auliige,olvet@gmail.com
  58. Enno Ootsing (1940),eoot@online.ee
  59. Berit Pajula,pajula@gmail.com
  60. Edith Paris (1924), mallparis54@gmail.com
  61. Illimar Paul (1945),illimar_paul@hotmail.com
  62. Juha-Pekka Pohjalainen (1973),jppohjalainen@hotmail.com
  63. Mari Prekup (1984),prekup@gmail.com
  64. Aapo Pukk (1962),aapo@aapopukk.com
  65. Tarmo Puudist (1968),puudist@mail.ee
  66. Kaisa Puustak (1945) EVGÜ auliige,kaisapuustak45@gmail.com
  67. Priit Pärn (1946), EVGÜ auliige,parn@neti.ee
  68. Tiina Reinsalu (1955),mariam@gmail.com
  69. Lilli-Krõõt Repnau (1982),repnau@gmail.com
  70. Tarmo Roosimölder (1970),tarmo@roosimolder.ee
  71. Lembe Ruben-Kangur (1975),ruben@gmail.com
  72. Reti Saks (1960),saks@gmail.com
  73. Jaanus Samma (1982),jsamma@gmail.com
  74. Feliks Sarv (1954),sarv@ttu.ee
  75. Angelika Schneider (1973),angelika@neti.ee
  76. Pavel Semjonov (1982),semjonov@gmail.com
  77. Krista Simson (1960),kristasimson@hotmail.com
  78. Vitali Sobolev (1956),vitalisobolev@hot.ee
  79. Robert Sparham (1949), bobsparham@hotmail.com
  80. Merike Sule-Trubert (1974),merikasule@hotmail.com
  81. Kärt Summatavet (1963),summatavet@ut.ee
  82. Triin Summatavet (1966),summatavet@gmail.com
  83. Kuzja Zverev (1961),kuzjazverev@hot.ee
  84. Vladimir Taiger (1950), EVGÜ auliige,volli@vabamaa.ee
  85. Andres Tali (1956),atali@neti.ee
  86. Gita Teearu (1934)
  87. Ave Teeääre,avetee@hot.ee
  88. Vappu Thurlow (1960),vapput@gmail.com
  89. Evi Tihemets (1932), EKL auliige,tihemets@gmail.com
  90. Vive Tolli (1928) , EKL auliige,vive@hot.ee
  91. Kadri Toom (1984), toom@gmail.com
  92. Taje Tross (1978),tajetro@gmail.com
  93. Allan Tõnissoo (1974), tonissoo@artun.ee
  94. Maria-Kristiina Ulas (1965),mariaulas@gmail.com
  95. Urmas Vaino (1960),uvaino@gmail.com
  96. Mati Vaitmaa (1941)
  97. Heinz Valk (1936), EKL auliige, valkmarika@gmail.com
  98. Kelli Valk (1952),kellivalk@gmail.com
  99. Benjamin Vasserman (1949),benjamin@solo.ee
  100. Lev Vassiljev (1929), ,olvet@gmail.com
  101. Eve Viidalepp (1950),eveviidalepp@hotmail.com
  102. Vello Vinn (1939), EKL auliige,vinn@gmail.com
  103. Maara Vint (1955),maaravint@hot.ee
  104. Mare Vint (1942), EKL auliige,vint@estnet.ee
  105. Tõnis Vint (1942), EKL auliige,evavint@hot.ee
  106. Jaak Visnap (1975),litokeskus@gmail.com
  107. Marje Üksine (1945), EKL auliige,yksine@mail.ee
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s