Home

Eesti Vabagraafikute Ühendus
Reg. nr. 80091117
Konto: EE452200221012004640

Vabaduse väljak 6
10146 Tallinn
Estonia
Juhatus / Board:
Lembe Ruben Kangur  lembe.ruben@gmail.com (juhatuse esinaine / chairman of board)
Inga Heamägi ingaheamagi@gmail.com
Loit Jõekalda loit.joekalda@gmail.com
Kaija Kesa kaija.kesa@gmail.com
Kadri Toom kadri.toom@gmail.com

Revident / chief auditor:
Maie Helm

Eesti Vabagraafikute Ühendus 2020
kokku 107 liiget, neist 83 on EKL liikmed
Auliikmeid on 20, neist 17 on EKL auliikmed

  1. Ilme Aarmann (1954),diele@dielegalerii.ee
  2. Kadri Alesmaa (1970),kunstkomm@gmail.com
  3. Merilyn Anvelt,anvelt@artun.ee
  4. Anna Maria Arho (1978),anna_arho@hotmail.com
  5. Made Balbat (1960),balbat@gmail.com
  6. Britta Benno (1984),brittabenno@gmail.com
  7. Herald Eelma (1934), EKL auliige,kaisapuustak45@gmail.com
  8. Sirje Eelma (1950), sirje.eelma@gmail.com
  9. Eve Eesmaa (1963), eve.eesmaa@pallasart.ee , https://eve.eesmaa.eu/
  10. Kertu Ehala, kertueh@gmail.com
  11. Tiia Elken (1960), elken@gmail.com
  12. Ines Erlemann (1977), inezines@gmail.com
  13. Evelyn Grzinich (1974), eku@moks.ee 
  14. Jüri Hain (1941), EKL auliige, yksine@mail.ee
  15. Hannah Harkes (1989), hannahharkes@gmail.com
  16. Gudrun Heamägi (1989), gudrunheamagi@gmail.com
  17. Inga Heamägi (1961),ingaheamagi@gmail.com
  18. Maie Helm (1958),helmimaie@gmail.com
  19. Karin Juhkam (1980),k-rin@gmx.com
  20. Loit Jõekalda (1951),joekalda@gmail.com
  21. Virge Jõekalda (1963),virgejoekalda@gmail.com
  22. Külliki Järvila (1954),humalag@gmail.com
  23. Katrin Kaev (1965),katrin@gmail.com
  24. Kalli Kalde (1967),kalde@gmail.com
  25. Anu Kalm (1960),anuanukalm@gmail.com
  26. Uku Kann (1965),ukukann@gmail.com
  27. Kaie Karolin (1959),kaie@karolin.ee
  28. Eve Kask (1958),eve@gmail.com
  29. Tõnis Kenkmaa (1982),t6nken@gmail.com
  30. Kaija Kesa (1978),kesa@gmail.com
  31. Lauri Koppel (1986),laurikoppel@gmail.com
  32. Cornelia Kotto (1965),kotto@gmail.com
  33. Ilmar Kruusamäe (1957),ilmarkruusamae@gmail.com
  34. Kadi Kurema (1963),kadikurema@gmail.com
  35. Aivar Kurvits (1959),aivarkurvits@gmail.com
  36. Toomas Kuusing (1976),pinkseldaja@gmail.com
  37. Tiia Külv (1950),kylv@mail.ee
  38. Tarrvi Laamann (1973),tarrvi@gmail.com
  39. Mari-Liis Laanemaa (1968), liisliis@sotapota.ee
  40. Tõnis Laanemaa (1937), EVGÜ auliige,tonislaanemaaa@gmail.com
  41. Vello Laanemaa (1958),laanemaa@kunstnik.ee
  42. Leonhard Lapin (1947), EKL auliige,lapin@gmail.com
  43. Harri Leppänen (1952),holavileppanen@gmail.com
  44. Mai Levin (1942), EKL auliige,levin@ekm.ee
  45. Silvi Liiva (1941), EKL auliige,silvi_liiva@hotmail.com
  46. Nestor Ljutjuk (1982),ukk@gmail.com
  47. Ove Maidla (1959),ovek99 @gmail.com
  48. Epp Marguste (1961),marguste@hot.ee
  49. Ülle Marks (1963),yllemarks@gmail.com
  50. Raul Meel (1941), EKL auliige,  raul@gmail.com
  51. Aarne Mesikäpp (1939) EVGÜ auliige,mesikapp@artun.ee
  52. Aili Mittal-Jõgiste (1967),mittaljogiste@gmail.com
  53. Helen Tago Mullaste helen.tago@gmail.com
  54. Naima Neidre (1943), EKL auliige,neidre@mail.ee
  55. Mall Nukke (1964), mnukke@gmail.com
  56. Ats Nukki (1988),isaac@gmail.com
  57. Jaanika Okk (1984),okk@gmail.com
  58. Maret Olvet (1930-2020), EVGÜ auliige,olvet@gmail.com
  59. Enno Ootsing (1940),eoot@online.ee
  60. Berit Pajula,pajula@gmail.com
  61. Edith Paris (1924-2020), mallparis54@gmail.com
  62. Illimar Paul (1945),illimar_paul@hotmail.com
  63. Juha-Pekka Pohjalainen (1973),jppohjalainen@hotmail.com
  64. Mari Prekup (1984),prekup@gmail.com
  65. Mark Antonius Puhkan (1994), markantonius.puhkan@artun.ee
  66. Aapo Pukk (1962),aapo@aapopukk.com
  67. Tarmo Puudist (1968),puudist@mail.ee
  68. Kaisa Puustak (1945) EVGÜ auliige,kaisapuustak45@gmail.com
  69. Priit Pärn (1946), EVGÜ auliige,parn@neti.ee
  70. Tiina Reinsalu (1955),mariam@gmail.com
  71. Lilli-Krõõt Repnau (1982),repnau@gmail.com
  72. Tarmo Roosimölder (1970),tarmo@roosimolder.ee
  73. Lembe Ruben-Kangur (1975),ruben@gmail.com
  74. Reti Saks (1960),saks@gmail.com
  75. Jaanus Samma (1982),jsamma@gmail.com
  76. Feliks Sarv (1954),sarv@ttu.ee
  77. Angelika Schneider (1973),angelika@neti.ee
  78. Pavel Semjonov (1982),semjonov@gmail.com
  79. Krista Simson (1960),kristasimson@hotmail.com
  80. Vitali Sobolev (1956),vitalisobolev@hot.ee
  81. Robert Sparham (1949), bobsparham@hotmail.com
  82. Merike Sule-Trubert (1974),merikasule@hotmail.com
  83. Kärt Summatavet (1963),summatavet@ut.ee
  84. Triin Summatavet (1966),summatavet@gmail.com
  85. Kuzja Zverev (1961),kuzjazverev@hot.ee
  86. Vladimir Taiger (1950), EVGÜ auliige,volli@vabamaa.ee
  87. Andres Tali (1956),atali@neti.ee
  88. Gita Teearu (1934)
  89. Ave Teeääre,avetee@hot.ee
  90. Vappu Thurlow (1960),vapput@gmail.com
  91. Evi Tihemets (1932), EKL auliige,tihemets@gmail.com
  92. Vive Tolli (1928) , EKL auliige,vive@hot.ee
  93. Kadri Toom (1984), toom@gmail.com
  94. Taje Tross (1978),tajetro@gmail.com
  95. Allan Tõnissoo (1974), tonissoo@artun.ee
  96. Maria-Kristiina Ulas (1965),mariaulas@gmail.com
  97. Urmas Vaino (1960),uvaino@gmail.com
  98. Mati Vaitmaa (1941)
  99. Heinz Valk (1936), EKL auliige, valkmarika@gmail.com
  100. Kelli Valk (1952),kellivalk@gmail.com
  101. Benjamin Vasserman (1949),benjamin@solo.ee
  102. Lev Vassiljev (1929), ,olvet@gmail.com
  103. Eve Viidalepp (1950),eveviidalepp@hotmail.com
  104. Vello Vinn (1939), EKL auliige,vinn@gmail.com
  105. Maara Vint (1955),maaravint@hot.ee
  106. Mare Vint (1942-2020), EKL auliige,vint@estnet.ee
  107. Tõnis Vint (1942-2019), EKL auliige,evavint@hot.ee
  108. Jaak Visnap (1975),litokeskus@gmail.com
  109. Marje Üksine (1945), EKL auliige,yksine@mail.ee
  110. Yhely Hälvin (1993), yyhely.halvin@gmail.com

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s